Furgoonhaagis kogub populaarsust

Toitlustusmaailm on viimastel aastatel palju muutunud. Üks kõige huvitavamaid trende on olnud furgoonhaagiste ehk food truckide populaarsuse järjepidev kasv. Selle fenomeni põhjuseid ei pea muidugi kaugelt otsima, sest furgoonhaagised on muutnud toitlustuse mugavalt mobiilseks ning toitlustusettevõttele jääb vabadus pakkuda toitu kõikjal, kus on palju inimesi ja kus on suur nõudlus.

Kui toitlustuse pakkujatele on furgoonhaagis suurepäraseks võimaluseks jõuda uute klientideni, siis inimestele pakub see omakorda aga rohkelt uusi võimalusi avastada põnevaid maitseid kohtades, kus see muidu poleks võimalik. Näiteks laatadel, kus varem võisid vaid šašlõkki ja burgereid süüa, võid nüüd nautida kas sushit või hoopis idamaade kokakunsti.

Põnevad toitlustuse festivalid nii Eestis kui ka mujal maailmas

Igal aastal korraldatakse Eestis mitmeid festivale ja üritusi, kus toitlustuseks mõeldud furgoonhaagistel on oma tähtis roll mängida. Kiire näitena võib tuua kohe Tallinn Food Truck Festivali, mis on Baltikumis üks suurimaid tänavatoidufestivale. Sealt leiab üle 50 erineva Eesti- ja lähiriikide food trucki, mis pakuvad laias valikus maitsvaid toite. Festivali lõpus toimub parimate food truckide autasustamine kahes erinevas kategoorias: parim disain ja parim söök. Võitjad selgitatakse välja publiku hääletusel.

Lisaks Eestile toimuvad erinevad sarnased üritused kogu maailmas. Üks kõige suuremaid sellelaadseid festivale toimub igal aastal USAs, Texase osariigis. Selle nimeks on The Great American Food Truck Festival ning üritusel osaleb üle 200 food trucki. Külastajate arv küündib seal ligi 1,5 miljonit inimeseni ning võib juba ilmselt aimata, kui suured on seal toitlustajate käibed ja ka kasumid.

Furgoonhaagiste eelised toitlustussektoris

Kindlasti üheks ja kõige suuremaks eeliseks on oma toitlustusettevõtte käivitamise kiirus. Sul ei ole vaja suurt algkapitali, sa ei pea palkama köögimeeskonda ning sa ei pea pead murdma, kus kandis uue restorani avamine end ära tasub. Samuti ei ole sul vajadust hoida ratastel restorani töös kogu aasta vältel. Sa saad autole hääled sisse ajada täpselt siis kui vaid ise soovid.
Statsionaarse restorani puhul peaksid sa aga ruumide eest renti ning kommunaalkulusid maksma ka siis, kui sa parasjagu toidu valmistamise ja müügiga ei tegele.

Furgoonhaagised on müügil vägagi mõistliku hinnaga. Trailers24.eu pakub furgoonhaagiseid nii müügiks kui ka rendiks. Haagise rentimine on hea võimalus kõigile neile, kes ei soovi haagist koheselt soetada või soovivad seda kasutada vaid ajutiselt. Furgoonhaagise ostmisel on sul võimalik valida ka järelmaksuga maksmise võimalus, mis sobib hästi alustavale ettevõttele. Kõik meie haagised on sertifitseeritud ja vastavad Põllumajandus- ja Toiduameti nõuetele.

Furgoonhaagiste tulevik on helge

Toitlustussektoris on furgoonhaagiste populaarsus tõusuteel, kuna need pakuvad ettevõtetele mitmeid eeliseid. Tulevikus on vägagi tõenäoline, et Eesti teedel ringi vuravate furgoonhaagiste menüüd ja teenused muutuvad veelgi mitmekesisemaks, sest ettevõtted soovivad pakkuda klientidele ainulaadseid ja meeldejäävaid kogemusi ning hallist massist erineda.

Ja äkki on sinulgi mõni ainulaadne miljoni dollari idee kuklas tuksumas ning näed oma võimalust toitlustusäris. Mõtle lihtsalt välja, et mis on see, mis sind konkurentidest eristab. Selleks võib olla nii ainulaadne retsept või ka toidu valmistamise meetod. Ja mis kõige tähtsam- sul peab olema ´´õige´´suhtumine!

Tänapäeval on hea klienditeenindus kõige aluseks! Mõtle nii, et sa ei eristu vaid maitsva toiduga, sest head toitu pakuvad paljud toitlustuskohad. Sinu suureks trumbiks ja tugevuseks lisaks toidule, peaks olema ka sõbralik ja soe suhtumine oma klientidesse. Muuda nende külastus sinu juurde eriliseks!

Kui plaanid alustada oma uut ratastel väljakutset, siis võta kindlasti ka meiega ühendust. Aitame sul valida välja parima furgoonhaagise, mis vastab just sinu ootustele ja vajadustele.